Asystent/ka biura i Działu Handlowego

Jakie zadania czekają Cię na tym stanowisku?

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych i umów sprzedażowych
  • Koordynowanie spotkań i prezentacji dla klientów oraz przygotowywanie materiałów do nich
  • Zarządzanie bazą danych klientów i aktualizacja informacji w systemie CRM
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji
  • Pomoc w organizacji i koordynacji kampanii marketingowych
  • Obsługa zamówień i faktur
  • Wsparcie działań administracyjnych biura, takich jak zamawianie materiałów biurowych czy dbanie o porządek w biurze
  • Dekretacja dokumentacji i rejestracja w DMS Enova
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i innych dokumentów zleconych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Jakie wymagania stawiamy przed Tobą?

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki biura lub działu handlowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Word)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Umiejętność organizacji czasu pracy i pracy pod presją czasu
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Dokładność, precyzja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w kontaktach z klientami oraz wewnętrznych relacjach w firmie
  • Znajomość podstawowych narzędzi marketingowych oraz umiejętność przeprowadzania analiz rynkowych będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT

Co oferujemy?

  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie, które rośnie wprost proporcjonalnie do poziomu doświadczenia
  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta multisport, spotkania integracyjne, dużo słodyczy w kuchennych szafkach 😉
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym i niezwykle przyjaznym zespole
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym

Wypróbuj w pełni funkcjonalną wersję demonstracyjną, zawierającą wszystkie rozwiązania LOG Plus.